0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۰
۱
CD Palestino
Finished
۰۱:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Willem II Tilburg
۱
۱
Fortuna Sittard
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria 2. Liga
Austria Lustenau
۰
۰
Blau-Weiss Linz
inprogress
۲۱:۵۵
  Peru Primera Division
Ayacucho FC
۰
۱
CS Cienciano
inprogress
۲۱:۴۵
  Brazil U20 Catarinense Junior
Joinville EC SC
-
-
Hercilio Luz FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium Pro League 1B
Royal Excel Mouscron
۱
۱
RWD Molenbeek 47
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie B1
Cgi April 7Th RJ U20
-
-
AA Carapebus RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Potiguar
Riachuelo AC RN U20
-
-
Visao Celeste EC RN
inprogress
۲۱:۳۰
Globo RN
-
-
America RN
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B
Argentino de Quilmes
۰
۰
Sacachispas FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Hungary NB I
Ujpest FC Budapest
۱
۰
Fehervar FC Szekesfehervar
inprogress
۲۱:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
FC Eindhoven
۰
۲
Jong Ajax Amsterdam
inprogress
۲۱:۳۰
FC Dordrecht
۲
۳
FC Den Bosch
inprogress
۲۱:۳۰
Jong FC Utrecht
۱
۱
TOP Oss
inprogress
۲۱:۳۰
Jong AZ Alkmaar
۰
۱
FC Volendam
inprogress
۲۱:۳۰
SC Telstar
۲
۲
Helmond Sport
inprogress
۲۱:۳۰
Almere City FC
۲
۳
Jong PSV Eindhoven
inprogress
۲۱:۳۰
ADO Den Haag
۰
۱
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division 1
St Patricks Cyfc
-
-
Glenville FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Bulgaria First Professional League
PFC Lokomotiv Plovdiv
۲
۱
FC CSKA 1948
inprogress
۲۱:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
Offenbacher FC Kickers 1901
۴
۰
VfR Aalen
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Eyupspor
۱
۰
Adanaspor
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 2nd Division
HIK Hellerup
-
-
FA 2000
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
SV St Jakob im Rosental
-
-
SV Dellach/Gail
inprogress
۲۰:۰۰
KAC 1909
-
-
WAC/St. Andra-B
inprogress
۲۰:۳۹
  Germany 2nd Bundesliga
SC Paderborn 07
۱
۲
Hamburger SV
Finished
۲۰:۰۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
NK Noga Triglav
-
-
NK Aluminij
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
FK Dinamo Moscow
۴
۱
FK Khimki
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil U20 Goiano
Morrinhos GO
-
-
Aseev GO
inprogress
۲۲:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
۱
۰
Neuchatel Xamax
inprogress
۲۲:۰۰
FC Aarau
۰
۰
FC Thun
inprogress
۲۲:۰۰
  Saudi Arabia Saudi Prof. League
AL Faisaly FC
۲
۲
AL Taawoun FC
Finished
۱۸:۳۵
  Italy Serie A
Sampdoria Genoa
۲
۰
Spezia Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
  Spain LaLiga 2
SD Eibar
۲
۰
FC Cartagena
inprogress
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
AS Saint-Etienne
-
-
Angers SCO
Postponed
۲۲:۳۰
  Spain LaLiga
CA Osasuna
۰
۰
Granada CF
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Campeonato Brasileiro
Atletico Mineiro MG
-
-
Botafogo FR RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
UE Costa Brava
۰
۰
Real Balompedica Linense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Premier League
Arsenal FC
۱
۰
Aston Villa
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland FAI Cup
Bohemians Dublin FC
۰
۰
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Saint Patrick´s Athletic FC
۱
۱
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Northern Ireland Premiership
Dungannon Swifts
۱
۰
Carrick Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
  Ireland First Division
Galway United FC
۰
۰
Bray Wanderers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Poland Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۱
۱
Wisla Plock
inprogress
۲۲:۰۰
  Wales Cymru Premier
Flint Town United
۰
۱
The New Saints FC
inprogress
۲۲:۱۵
Aberystwyth Town FC
۰
۲
Pen-y-Bont FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Gibraltar National League
Europa Point
-
-
Manchester 62 FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Belgium Pro League
RFC Seraing
۰
۲
Royal Charleroi SC
inprogress
۲۲:۱۵
  Poland I Liga
Chrobry Glogow
۰
۰
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Germany Bundesliga
FSV Mainz
۳
۰
FC Augsburg
inprogress
۲۲:۰۰
  Wales Cymru Championship South
Llanelli Town
-
-
Taffs Well
inprogress
۲۲:۰۰
Risca United
-
-
Undy Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Portlaoise AFC
۱
۰
Newtown Rangers AFC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Italy Serie B
US Alessandria Calcio 1912
۱
۰
FC Crotone
inprogress
۲۲:۰۰
  Cyprus 2nd Division
Ayia Napa FC
۲
۲
Ermis Aradippou FC
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria U21 Ligue 1
Wa Tlemcen
-
-
NC Magra
inprogress
۱۸:۳۰
Na Hussein Dey
-
-
USM Alger
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga De Expansion Mx, Apertura
Cd Tapatio
۱
۳
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۱:۳۰
  Russia Youth League
Samara Kryliya Sovetov
-
-
Strogino Moscow
inprogress
۱۲:۳۰
Ural Ekaterinburg
۲
۱
FK Nizhny Novgorod
Finished
۱۳:۰۰
FK Khimki
۳
۱
PFK Sochi
Finished
۱۳:۳۰
Arsenal Tula
-
-
UOR-5
inprogress
۱۳:۳۰
FK Spartak Moscow
۴
۱
Football Academy Of Konoplev
Finished
۱۴:۳۰
CSKA Moscow
۱
۳
Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FC Krasnodar
-
-
Lokomotiv Moscow
inprogress
۱۷:۰۰
  Czech Republic U19 1st Division
Karvina
۲
۳
FC Banik Ostrava
Finished
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FSV Mainz SRL
-
-
FC Augsburg SRL
inprogress
۱۴:۰۰
  Israel Liga Bet South B
SC Hapoel Lod
۲
۱
Maccabi Beer Sheva
Finished
۱۴:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Gomel Reserve
-
-
Energetik Bgu Minsk
inprogress
۱۳:۳۰
Dinamo Brest Reserve
-
-
FC Isloch Reserve
inprogress
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
AS Saint Etienne SRL
-
-
Angers SCO SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Arsenal FC SRL
-
-
Aston Villa SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  International Youth U19 European Championship, Women, Qualification
Kosovo
-
-
Liechtenstein
inprogress
۱۲:۳۰
Albania
-
-
Andorra U19
inprogress
۱۳:۳۰
Croatia
-
-
Latvia
inprogress
۱۷:۰۰
Czech Republic
-
-
Slovakia
inprogress
۱۸:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Beitar Ramat Gan
۱
۰
F.C. Roei Heshbon Tel Aviv
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Petah Tikva
۴
۰
Beitar Kfar Saba Shlomi
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۲
۱
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
۳
۱
Hapoel Ramat
Finished
۱۴:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
۲
۱
Tira-Persikabo
Finished
۱۱:۴۵
Madura United
۲
۳
Persija Jakarta
Finished
۱۷:۱۵
  International World Championship Qualification, Women, UEFA
Kazakhstan
۰
۱
Greece
Finished
۱۴:۳۰
Austria
۵
۰
Luxembourg
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
۲
۰
Romania
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
۰
۰
Wales
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Scotland
۱
۰
Hungary
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Iceland
۱
۰
Czech Republic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Cyprus
۰
۳
Netherlands
inprogress
۲۲:۱۵
  Simulated Reality League LaLiga SRL
CA Osasuna SRL
-
-
Granada CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
UC Sampdoria SRL
-
-
Spezia Calcio SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Torino FC SRL
-
-
Genoa CFC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  India JK Premier Ut League
Kashmir Maharaja FC
-
-
Ags Football Xi
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Dinamo Moscow SRL
-
-
FK Khimki SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor SRL
-
-
Altay Izmir Srl
inprogress
۱۰:۳۰
  Russia PFL, Center
Dynamo Vladivostok
۱
۱
FC Dynamo Bryansk
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Copa Colombia
Atletico Nacional Medellin
۱
۰
AD Cali
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Primera Division
Zamora FC
۰
۰
Estudiantes de Merida
Finished
۰۳:۳۰
Aragua FC
-
-
Carabobo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Yaracuyanos FC
-
-
Academia Puerto Cabello
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Israel Liga Alef
SC Haifa Robbie Shapira
۳
۲
Maccabi Tzur Shalom
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Cankaya FK
۲
۳
Modafen FK
Finished
۱۵:۰۰
  Ukraine Druga Liga
MFC Metalurh Zaporizhya
-
-
MFC Mykolaiv
inprogress
۱۸:۳۰
  Israel National League
Hapoel Petah Tikva FC
۰
۲
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
Finished
۱۶:۳۰
  Malta First Division
Vittoriosa Stars
-
-
San Gwann FC
inprogress
۱۸:۳۰
Luqa Sa
-
-
Tarxien Rainbows FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Lahti
۰
۰
AC Oulu
Finished
۱۸:۰۰
Seinajoen JK
۴
۲
Tampereen Ilves
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۰
۰
Sparta Prague B
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal U23 Championship
Rio Ave
۰
۰
Sporting Braga
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil U20 Paulista
EC Agua Santa
-
-
Nacional AC SP
inprogress
۱۷:۳۰
Oeste FC SP
-
-
CA Penapolense SP
inprogress
۲۱:۳۰
Mirassol FC SP
-
-
Independente FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Wolfsberger AC (A)
۵
۱
SC Weiz
Finished
۱۷:۰۰
  Uzbekistan PFL
FC Bunyodkor
۳
۱
FK Turon
Finished
۱۶:۴۵
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Huracan
-
-
San Lorenzo de Almagro Res.
inprogress
۱۶:۳۰
Independiente Res.
-
-
CA Union Santa Fe Reserve
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
Vitoria Guimaraes B
-
-
Anadia FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 4
Csm Flacara Moreni
۰
۲
Rapid Bucuresti 1923 2
Finished
۱۵:۳۰
Fotbal Club FCSB 2
۶
۱
Acs Campionii FC Arges II
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
Spal
۱
۳
Genoa CFC
Finished
۱۶:۰۰
Sassuolo Calcio
۱
۱
Torino FC
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Paraense Segunda Divisao
Tiradentes PA
۰
۲
Vila Rica PA
Finished
۱۶:۰۰
FC Pinheirense
۱
۰
Sport Real PA
inprogress
۲۲:۰۰
  Romania Liga Iii, Seria 9
Sanatatea Cluj
۱
۳
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 7
Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu II
-
-
CS Gilortul Targu Carbunesti
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 8
CSC Dumbravita
۱
۱
CS Frontiera Curtici 2004
Finished
۱۵:۳۰
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
۳
۱
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Zone Moscow
FK Rosich
-
-
Zelenograd
inprogress
۱۵:۳۰
Rodina-2
-
-
FK Sportakademklub Moscow
inprogress
۱۶:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
-
-
Rodina-2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 6
CSM Alexandria
-
-
CS Viitorul Daesti
inprogress
۱۵:۳۰
CSM Slatina
-
-
CS Universitatea Craiova II
inprogress
۱۵:۳۰
  Moldova Divizia A
Sporting Trestieni
-
-
Real Succes
inprogress
۱۵:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Guimarares
۰
۰
Maritimo Madeira
inprogress
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید